צור קשר

ברוכים הבאים לחוות כרמי נגב!
באוירה קסומה, בסגנון כפרי, סמוך למכתש רמון מציעה החווה אירוח בצימרים מפנקים באוהלים בסגנון מרוקאי וקמפינג מסודר.
לתנאי שימוש ומדיניות ביטולים – לחצו כאן
להזמנות ומידע נוסף התקשרו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תקנון

תנאי הזמנה ומדיניות ביטולים, תנאי שימוש במתקנים והתנהגות במתחם

כדי לשמור על חווית אירוח מדברית מושלמת, כולנו ב- Karmei Negev Global Glamping דוגלים בשמירה על השקט והפרטיות של אורחינו.

 1. חל איסור על הכנסת בעלי חיים למתחם.
 2. אין להשמיע מוסיקה במהלך כל שעות היום והלילה.
 3. שעות האירוח במתחם:
  שעת כניסה: 15:00
  שעת פינוי: 11:00 – (בין הימים א'- שבת)
 4. להזמנת אירוח נדרש תשלום מלא מראש בעת ביצוע הזמנה.
 5. דמי ביטול:
  עד שבועיים מראש – החזר מלא
  שבועיים עד 48 שעות – גביית 30 אחוז מהאירוח.
  48 שעות לפני ההגעה – ללא החזר.
 6. חוות כרמי הר הנגב מאפשרת גישה נוחה לאנשים עם מוגבלויות.
 7. בחווה חנייה נגישה בסמוך למרכז המבקרים.
 8. בחווה שירותים לאדם עם מוגבלויות סמוך למרכז המבקרים.
 9. ברשותנו מערכת הגברת שמע.
 10. מהודעה מראש נוכל להסדיר לינה במתחם (אין לנו צימר נגיש) ניתן באחד האוהלים.
 11. ניתן לקבל את סיוע הצוות.
 12. ניתן להיכנס עם כלב נחייה.

מדיניות פרטיות: פרטי משתמש עוברים רק לצורך השלמת העסקה ולא עוברים לצד ג'.

מדיניות אחריות: 

שימוש באתרי אינטרנט כרוך בסיכונים שונים (לרבות עקב שימוש זדוני מצד גורמים שונים). כל משתמש באתר זה מצהיר כי הוא מודע לסיכונים אלה וכי הוא עושה שימוש באתר זה על אחריותו הבלעדית. רשת Global Glamping אינה נוטלת על עצמה אחריות לכל סיכון, לרבות הימצאותן של תוכנות ריגול ו/או וירוסים ו/או כיוב' אשר עלולות לגרום נזק למחשב המשתמש ו/או לכל אמצעי גלישה אחר.

כמו כן, רשת Global Glamping לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף ו/או הוצאה ו/או הפסד ו/או אי נוחות ו/או עוגמת נפש וכיוב' אשר יגרמו למשתמש כלשהו באתר זה או לרכושו ו/או מחשבו ו/או לצד שלישיש כלשהו, במישרין או בעקיפין עקב גלישה באתר ו/או שימוש בתכניו ו/או ביצוע הזמנה כלשהי באמצעותו.

 רשת  Global Glamping ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק כלשהו שייגרם עקב עיכוב בקבלת נתונים, עומסים בקווי תקשורת, שיבוש, אי דיוק, השמטה, טעות או חוסר עדכניות המידע באתר, לרבות עקב בעיות טכניות, ובלבד שלא נעשו בזדון.

רשת  Global Glamping לא תהא אחראית לחשיפת מידע כלשהו הקשור במשתמש באתר זה לצד ג' כלשהו כתוצאה מהשימוש באתר זה.

האתר מיועד לפעילות חוקית בלבד. רשת  Global Glamping לא תישא באחריות לכל נזק ו/או הוצאה שייגרמו עקב שימוש בלתי חוקי באתר ו/או במידע המופיע בו, בין אם נגרם למשתמש באתר ובין אם לצד ג' כלשהו. כמו כן אין רשת  Global Glamping אחראית לכל שינוי ו/או עריכה שיעשו במידע על ידי המשתמש באתר ו/או על ידי כל גורם שאינו בשליטת רשת  Global Glamping.

רשת  Global Glamping  תהא רשאית, בכל עת, לבטל ו/או לצמצם ו/או לשנות את השימוש באתר האינטרנט, לרבות ביצוע הזמנות באמצעותו מכל סיבה, ובין היתר אם יתברר שהתבצעה או מתבצעת פעילות בלתי חוקית באתר, ו/או אם ארעה תקלה כלשהי העלולה לפגוע בשימוש באתר      ו/או בביצוע הזמנות באמצעותו ו/או במקרה של כוח עליון או אירועים אחרים שיש בהם להשפיע על השימוש באתר ו/או על ביצוע ההזמנות באמצעותו ו/או שיש בהם כדי להשפיע על השירותים בניתנים על ידי רשת  Global Glamping או חלקם ו/או אם בוצעה פעולה בניגוד לתקנון זה.

בנוסף לאמור לעיל תהא רשת  Global Glamping רשאית לבטל ו/או להודיע על שינוי בהזמנה ו/או מכירה ספציפית במידה ויתברר כי נפלה טעות בתיאור השירותים המוצעים למכירה באתר האינטרנט לגביה.

בוטלה התקשרות או הזמנה על ידי רשת  Global Glamping – תודיע על כך רשת  Global Glamping  ו/או מי מטעמה למזמין וכן תימנע מחיוב כרטיס האשראי שמסר ובמקרה שכרטיס האשראי כבר חויב – תשיב רשת  Global Glamping למזמין את הכספים ששילם על חשבון ההזמנה שבוטלה.

 

אנו מברכים אתכם על הבחירה ב Karmei Negev Global Glamping
מחכים להגעתכם ומאחלים לכם שהייה מהנה!להזמנת אירוח נדרש תשלום מלא מראש בעת ביצוע הזמנה.