הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 15/05/23

חוות כרמי הר הנגב, הינה חווה המציעה מגוון אפשרויות לינה כשהמכנה המשותף שלהן הוא נוף מדברי בצבעי אדמה הטובל בצמחיה ירוקה, שמים זרועי כוכבים וקולות רחוקים של תנים וינשופים. תוכלו לבחור איפה להתארח: בבקתות, בסוויטות בדואיות או באוהלי גלמפינג מפוארים והכל בהתאם לטעמכם האישי.

אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה A ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק באופן קבוע כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

בדפי האתר הבאים https://www.simplebooking.it/ibe/search?hid=8773&lang=HE&cur=ILS#/q&guests=A,A,A,A&in=2023-5-11&out=2023-5-12&coupon= נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג') ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

 

תבנית הצהרת נגישות | מתוך משרד המשפטים –  נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות | פורסם בתאריך 10/2/22.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  CHROMEובתוכנות קוראות מסך Voiceover.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

האתר סיים את תהליך ההנגשה. 

הסדרי נגישות בארגון

חוות כרמי הר הנגב מאפשרת גישה נוחה לאנשים עם מוגבליות. בחווה חנייה נגישה סמוך למרכז המבקרים. בחווה שירותים לאדם עם מוגבלויות סמוך למרכז המבקרים. ברשותנו מערכת הגברת שמע. בהודעה מראש נוכל להסדיר לינה במתחם (אין לנו צימר נגיש) ניתן באחד האוהלים. ניתן לקבל את סיוע הצוות. ניתן להיכנס עם כלב נחייה.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

נדב נבו

054-3238060

Globalglamping1@gmail.com

 

 

תבנית הצהרת נגישות | מתוך משרד המשפטים –  נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות | פורסם בתאריך 10/2/22.